O nas

Jesteśmy agencją eventowo-reklamową i działamy nieprzerwanie już od 13 lat!

Każde organizowane wydarzenie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nie tylko potrafimy słuchać, ale mamy również głowę pełną pomysłów, którymi możemy zarazić. Jedno jest pewne – nie zawiedziecie się!

Śledzimy najnowsze eventowe trendy i sami staramy się je tworzyć. Każde nowe wydarzenie staje się dla nas wyzwaniem, które podejmujemy, korzystając z rozwiązań nie tylko klasycznych, ale także tych całkowicie nowatorskich.

Zorganizowaliśmy setki eventów!

Naszą ambicją jest nieustanny, czynny udział w dynamicznych zmianach, jakie zachodzą na polskim rynku szeroko pojętego field marketingu. Dla nas „działać” definitywnie znaczy „zmieniać”.
Zorganizowaliśmy setki eventów, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie, które pozwala na realizowanie nawet największych i najbardziej szalonych projektów! Współpracujemy z najlepszymi w branży, co podnosi jakość naszych wydarzeń i gwarantuje ogromny sukces. Nie ogranicza nas również lokalizacja, ponieważ prężnie działamy na terenie całej Polski, a prócz tego obsługujemy również klientów zagranicznych!

Sprawdź, kto z nami pracował!